Koledar dogodkov

Prejšnji mesec Včeraj Jutri Naslednji mesec
Letni pregled Mesečni pregled Tedenski pregled Dnevni pregled Išči Pojdi na mesec
7. POHOD PO BEVKOVI POTI
Nedelja 16 September 2018, 10:00am - 05:00pm
Zadetki : 167
od Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

7. POHOD PO BEVKOVI POTI (pohod vključen tudi v Festival pohodništva 2018 in Evropske dneve kulturne dediščine) ki poteka v okviru Bevkovih dnevov obeležujemo obletnico rojstva in smrti Franceta Bevka, našega literarnega velikana, na katerega smo upravičeno ponosni. Njegova delavnost, načelnost in občutek za sodelovanje so nam lahko v zgled. Prireditev je edinstvena priložnost za povezovanje različnih inštitucij ter ponudnikov, ki delujejo na področju kulture in turizma.

Organizator: Društvo Baška dediščina in LTO Laufar

Kraj dogodka Hudajužna – Zakojca
Društvo Baška dediščina
GSM 041 601 248
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
https://www.facebook.com/DrustvoBaskadediscina