Priznanja

Priznanja, ki jih je prejelo društvo potrjujejo, da je njegova pot prava: Murkova listina (leta 2006), priznanja za NAJ NVO 2010, NAJ NVO 2012 in NAJ NVO 2013 v Upravni enoti Tolmin po izboru strokovne komisije in priznanje za NAJ NVO v Upravi enoti Tolmin po izboru javnosti 2014, 28.9.2014 pa bo društvo prejelo priznanje Naša Slovenija 2014 (podeljuje Gibanje za ohranjanje in uveljavljanje slovenske kulturne in naravne dediščine / krajine KULTURA-NATURA.SIbo letos že petič podelilo dediščinska priznanja Naša Slovenija. Priznanja je doslej prejelo blizu 50 uglednih in zgledno dejavnih prejemnikov iz Slovenije in zamejstva. Na dosedanje štiri razpise smo prejeli več kot 200 nominacij). Priznanja NAŠA SLOVENIJA niso denarna nagrada, ampak spoštljiva pozornost trajne vrednosti.

priznanja