Sodelovanje društva na sejmu turizma Alpe Adria 2019

sejem Alpe Adria 2019Društvo Baška dediščina je tudi letos sodelovalo na sejmu turizma Alpe Adria. Predstavilo se je v okviru Turističnega zveze Gornjega Posočja katere je tudi član. Obiskovalcem stojnice je ponujalo program obiska tehniške, kulturne in filmske dediščine v Baški grapi, ki so v upravljanju društva, letake - vabilo na pohoda : Pohod po Bevkovi poti 2019 in 7. pohod po Tematski poti Na svoji zemlji 2019; zgibanke o Tematski poti Na svoji zemlji, Pomniku hribovski materi, letak o tehniški dediščini, zgibanko z naslovom: "Ali ste že bili v Baški grapi?" in še marsikaj vezano na Baško grapo. V okviru sodelovanja s promocijskim materialom smo povabili tudi Okrepčevalnico in sobe Zver, Camp Šorli in Planinsko društvo Podbrdo. Promocijo društva je izvedlo pet članov društva. Obiskovalce pa je večinoma zanimalo dostopnost do Baške grape, programi obiska ter koledar prireditev.