Vabilo k zbiranju spominov "Zgodbe naše dediščine"

zgodbe plakat DBD A4Ste kdaj odprli skrinjo vaše babice, mame? Imate morda predmet, ki diha mehkobo rok, ki so nekoč božale tudi vas in ga hranite za spomin? Ste kdaj raziskovali najljubši kotiček vašega dedka, očeta? Skrbno hranite predmet, orodje, ki sta vam ga zapustila?

Če morda tudi vi poznate podobno zgodbo, povezano s predmeti, orodji, ki so jih uporabljali vaši predniki, vas vabimo, da nam jo zaupate. Zapišite jo, ali vam jo bomo pomagali zapisati mi. Škoda, da bi utonila v pozabo. Veseli bomo, če nas boste poklicali.

Društvo Baška dediščina vabi k zbiranju spominov »Zgodbe naše dediščine« , vsi sodelujoči bodo prejeli spominske nagrade, akcija bo potekala do konca leta 2017, 27. decembra na novoletnem srečanju Društva Baška dediščina, pa bomo razglasili rezultate.

Kontakt: Olga Zgaga, 031 656 621, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.